fotograficky.guru

Brněnský FotoMaraton

12. 06. 2016Miroslav Kučera

4. Brněnský FotoMaraton – vítězné fotografie

Jistě už všichni netrpělivě čekáte. Kdo vyhrál? Jaké byly nejlepší fotografie v každé kategorii? A jaké vlastně byly ony kategorie?

V sobotu 11. 6. 2016 se uskutečnil dlouho očekávaný 4. Brněnský FotoMaraton. Účast byla o něco větší než loni, ale protože se jedná o náročný „fotografický maraton“, stejně jako v minulých ročnících i letos několik soutěžících nakonec vůbec „nedoběhlo“ do cíle. Počasí se celkově velmi vydařilo (ani horko, ani déšť). A pojďme se rovnou podívat na vítězné fotografie, nejprve z jednotlivých kategorií (Osvícený, Růžová, Monument, Hra a Autoportrét).

Nejlepší fotka z kategorie Osvícený (autor: Kožuchová Lenka)

015

Nejlepší fotka z kategorie Růžová (autor: Konvalinkova Zuzana)

025

Nejlepší fotka z kategorie Monument (autor: Kirinovič Martin)

035

Nejlepší fotka z kategorie Hra (autor: Bartoš Lukáš)

045

Nejlepší fotka z kategorie Autoportrét (autor: Černý Tomáš)